חיפוש עבודה
מידע למעסיקים

אתה עסוק,

שקוע כל כולך בעבודה השוטפת, זקוק מאוד לכוח אדם נוסף ואיכותי בחברתך. השגרה היומית והעבודה השוטפת שואבת אותך ואין לך זמן להתפנות לגיוס יעיל של עובדים. קורות החיים נערמים על שולחנך ואפילו אין לך זמן להציץ בהם שלא נדבר על להתעמק בהם על מנת לנפות את מי שלא מתאים ולהתמקד במי שיכול להיות יעיל ופרודוקטיבי לחברתך, אותו אחד שיכול להתאים לתפקיד הנדרש ולעשות אותו כראוי.

הסר דאגה מליבך..

חברת "אמריקן פאוור" מתמחה במיון ושיבוץ כוח אדם. צוות יועצי ההשמה שלנו מקצועי ומיומן בחיפוש ואיתור עובדים. אנו נמצא עבורך את האדם המתאים, אשר יענה על דרישותיך ועל צרכי החברה שלך ונספק לך את פתרונות הגיוס המתאימים ביותר (אם זה כ"א זמני או קבוע).

 

 חברתנו פועלת באמצעות שלושה ערוצי התקשרות שונים:

 

השמה

 

בשיטה זו אנו נגייס עבורך את המועמד/ת המתאימ/ה לתפקיד על סמך פרופיל המשרה הנדרשת. לאחר שתקבל לעבודה את המועמד המתאים לך ביותר, הוא ייקלט בחברתך מהיום הראשון לעבודתו (בין המועמד לבין החברה יחולו יחסי עובד - מעביד ).

  • שירות זה כרוך בתשלום עמלה חד פעמית .

 

העסקה (+Cost )

 

בשיטה זו אנו נגייס עבורך את המועמד/ת המתאימ/ה לתפקיד על סמך פרופיל המשרה הנדרשת. לאחר שתקבל את המועמד המתאים לך ביותר, הוא יהיה מועסק  ע"י חברתנו של לפחות 3 חודשי העסקה מלאים בטרם ייקלט לחברתך ( בין המועמד לבין חברתנו יחולו יחסי עובד מעביד). חברת "אמריקאן פאוור" תשלם לעובד/ת את שכרו/ה  ותדאג לזכויותיו הסוציאליות .

  • בגין שירות זה תגבה חברתנו עמלה עבור כל חודש שבו העובד/ת מועסק/ת .

 

פיירול (Pay Roll)

 

במידה וכבר גייסת עובד לחברתך באופן עצמאי, אך אינך רוצה להעסיקו דרכך בתקופה הראשונה - שיטה זו היא המתאימה לך. 

בשיטת זו העובד/ת יעבור להיות מועסק ע"י חברתנו ( בין המועמד לבין חברתנו יחולו יחסי עובד מעביד). חברת "אמריקאן פאוור" תשלם לעובד/ת את שכרו/ה  ותדאג לזכויותיו הסוציאליות .

  • בגין שירות זה תגבה חברתנו עמלה עבור כל חודש שבו העובד/ת מועסק/ת, אך עמלה זו תהיה נמוכה יותר מהעמלה שבשיטת cost+  וזאת משום שגיוס העובד/ת לא נעשה ע"י חברתנו.

 

 

הצוות המיומן של חברתנו עומד לשירותך ובהתאם לדרישותיך ימצא עבורך את ערוץ ההתקשרות הטוב ביותר עבור חברתך, על מנת להבטיח הצלחה בכל תהליך הגיוס והעסקת העובד/ת.

 

 

מדוע כדאי לך לבחור בנו?

  • בחברת "אמריקן פאוור"  אתה יוצר קשר אישי עם רכז/ת גיוס והשמה מקצועי/ת שמתאימה את צרכיך ודרישותיך לפרופיל האישי והמקצועי של המועמד/ת.
  • חברת "אמריקן פאוור" תפרסם עבורך את המשרה בערוצי המדיה השונים כגון: עיתונות , אינטרנט וכו' , תוך שמירה מלאה על דיסקרטיות וללא כל עלות נוספת.
  • חברת "אמריקן פאוור" תאתר את קורות החיים הרלוונטיים ותראיין את המועמדים, תוך שימת דגש על ראיון פרונטאלי ומעמיק על מנת לבצע את ההתאמה המושלמת ביותר.
  • רכז/ת החברה תעביר לידך את קורות החיים של אותו מועמד בצירוף חוות דעת וסיכום ראיון בכדי שתוכל לראיין את המועמדים העונים לדרישות המשרה. 
  • בחברת "אמריקן פאוור" תוכל לקבל חדר פרטי לצורך ביצוע ראיונות דיסקרטיים וכך להיפגש עם המועמד/ת  במשרדינו לפי תיאום מראש.

 

על מנת להתרשם ולקבל פרטים נוספים, אנא השאר את פרטיך במקומות המיועדים לכך ומנהלת השיווק תחזור אליך בהקדם.

רשימת שלוחות
הנדסה, אלקטרוניקה ומחשוב/רכש
איש קשר: ליטל
טל: 03-6702224
אדמיניסטרציה/ מזכירות/ פקידות/מכירות/ייבוא ייצוא
איש קשר: גלית/ליטל
טל: 03-6702224
לוגיסטיקה (נהגי הפצה/ מחסנאים) עובדים כלליים
איש קשר: עדי
טל: 03-6734197
שירות לקוחות ומשרות זמניות
איש קשר: גלית / ליטל
טל: 03-6702599
חשבונאות וכספים/ בכירים
איש קשר: גלית
טל: 036702224