חיפוש עבודה
דרושות מזכירות
דרושות מזכירות

דרושים/ות פקיד/ה 

אחת ממחלקות הגיוס הבולטות בחברתנו הינה המחלקה המשרדית. מחלקה זו קיימת למעלה מ- 17 שנה ולאחרונה אנו רואים תאוצה בגיוס המחלקה המשרדית כגון: מנהלת אדמיניסטרטיבית, מזכירות בכירות או מזכירות הנהלה. במקביל לדרישת ניהול המשרד אנו רואים גם דרישה גוברת לפקידות מתחילות, פקידות קבלה או פקידה כללית שלעיתים כל הכשרתה הקודמת היא פקידה צבאית.

 

במהלך ראיונות שמתקיימים בחברתנו אנו נתקלים פעמים רבות במועמדת שמגדירה את עצמה כפקידה, כאשר לאחר אבחון מקיף של הרכזת שמבצעת את הראיון, מתגלה כי הנתונים שמופיעים בקורות חיים של אותה מועמדת יכולים להתאים ללא שום קושי למשרה של מזכירה.

 

אם כן מה ההבדל הדק בין מזכירה לפקידה?

 

לרוב תפקיד מזכירה הוא לסייע באופן ישיר לאחד מהמנהלים או גורמים בכירים בחברה, בשונה מפקידה, אשר לרוב תיתן מענה כללי יותר בין היתר למחלקות נוספות בחברה.

בתפקיד פקידות, במיוחד אם יש לך פוטנציאל וכישורים מתאימים, ניתן להתקדם לתפקיד בכיר יותר, מניהול כללי לתפקיד בכיר ואחראי יותר של מזכירה או עוזרת אישית.

אצל מרבית מלקוחותינו, אשר מוגדרים כחברות מובילות במשק, מאמינים בקידום פנימי בחברה ומעוניינים בפקידות ומזכירות עם ראש גדול ומוטיבציה להתקדם. באופן ישיר פקידה אשר גויסה באמצעות חברתנו יכולה לסלול את דרכה המקצועית בתחומי המזכירות והאדמיניסטרציה בחברה.

 

מכאן, אנו למודי ניסיון ויודעים, שפקידות רבות אשר גויסו על ידינו קודמו בתחום האדמיניסטרציה ומשמשות כיום כמזכירות בכירות, הן נהנות משכר ומתנאים טובים יותר שהם פועל יוצא מתפקידם הבכיר.

כמו כן, מכיוון שתפקידן של פקידות ומזכירות הוא רחב היקף והן נותנות מענה למחלקות שונות בחברה, נפתחות עבורן דלתות ואפשרויות קידום בתחומים שונים ומגוונים.

צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
*שם
טלפון
* דוא"ל
 
רשימת שלוחות
הנדסה, אלקטרוניקה ומחשוב/רכש
איש קשר: ליטל
טל: 03-6702224
אדמיניסטרציה/ מזכירות/ פקידות/מכירות/ייבוא ייצוא
איש קשר: גלית/ליטל
טל: 03-6702224
לוגיסטיקה (נהגי הפצה/ מחסנאים) עובדים כלליים
איש קשר: עדי
טל: 03-6734197
שירות לקוחות ומשרות זמניות
איש קשר: גלית / ליטל
טל: 03-6702599
חשבונאות וכספים/ בכירים
איש קשר: גלית
טל: 036702224